| radummm a întrebat:

Cat m-ar costa sa deschid un club? Daca are cineva un plan bun sunt dispus sa investesc.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La ce s-a intamplat in clubul colectiv tu ai curajul sa deschizi un club?

| claaau a răspuns:

Un pub calumea il deschizi cu o suma intre 20.000-40.000 euro ( de la 30.000 in sus deja o sa fie de fite ) la un club va trebui sa investesti un pic mai mult dar nu mai mult de 70.000 de euro.

| Clubăreală a răspuns:

Tu vrei sa deschizi un club..si vii aici pe TPU sa intrebi cat costa? Bai baiete, lasa-ne ma. Ai 200k?!

| radummm explică (pentru Clubăreală):

Am doar 80, nu cred ca iti trebuie asa mult daca iei spatiul in chirie