| anonim_4396 a întrebat:

Cat m-ar costa sa ridic de la posta un colet de sub 1kg trimis din Franta -Lyon in Romania -Timisoara? si cam cat dureaza pana ajunge?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Costul este suportat de cel care il expediaza.Asta daca nu a ales optiunea sa il platesti tu.

| Azre a răspuns:

Pe tine nu te costă nimic atâta timp cât e fără ramburs. Dar îl costă pe cel care îl expediază.

| LucianStroe a răspuns:

Pai de ce sa coste ca sa-l ridici?

| Words56 a răspuns (pentru LucianStroe):

Am ramas de acord ca suport eu costul transportului

| LucianStroe a răspuns (pentru Words56):

Pai atunci intreaba la firma care ti-l transporta, costul depinde de greutate, de valoare, etc...

| khwewljewew a răspuns:

10 lei. Cam 1 saptamana si ceva...

| TofanCristi a răspuns:

Nu trebuie să plăteşti!