| Sketch2 a întrebat:

Cat m-ar costa sa scot la xerox o carte ce are undeva la 300-350 de pagini (incolor)?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Nu dai mai mult de vreo 30 de lei.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde cât ia xeroxu respectiv pe pagină și dacă ți-o și leagă, legatul costă în plus.

| Bizon95 a răspuns:

Du-te in caminele de studenti, pe acolo sunt cele mai ieftine copieri

| BlackLight1987 a răspuns:

Incolor?hee hee Cauta un xerox mai mare, in Iasi era Pim; daca te duci la un xerox mai mic unde iti ia 50 de bani pe pagina...
La un xerox mare ar trebui să te ajunga undeva pe la 20-30 de lei. Intereseaza-te și tu cat e pagina alb-negru!

| maduta1 a răspuns:

Depinde cat costa xeroxul.De exemplu daca costa 0.1 dai 30 de lei (0.1×300)