| BrokenBarbie a întrebat:

Cat ma costa sa imi fac un card visa sau mastercard? Imi trebuie pentru cumparaturile de pe internet. ce banca mi-ati recomanda?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La multe banci obtinerea cardului nu costa, comisionul fiind 0, eu stiu la BCR, de unde am si eu card. Poti afla foarte simplu, cautand pe site-ul oficial ori mergand la o unitate bancara, care iti este la indemana. Succes si numai bine!

| ΔH a răspuns:

Cel mai bine te duci la un sediu si vorbesti cu ei.
Eu am la BCR. Pentru plati online, iti trebuie card cu datele in relief ( http://www.vaduva.ro/wp-content/uploads/2010/03/creditcards.jpg ) Iar astea ti le fac doar daca esti major.

| shnako a răspuns:

Depinde ce varsta ai. Daca ai mai putin de 26 de ani, iti recomand cardul Euro