| icejumper a întrebat:

Cat valoreaza PC-ul meu?

CPU(Procesor):AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.61 GHz
RAM: 1GB
Motherboard(Placă de bază): M61PME-S2
Monitor: Acer 17"
Placa Video: ATI RAdeon HD 2600 Pro 256 mb
Hard(HDD): 160 gb
Tastatura A4TECH

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Maxim 400 RON, asa daca nu vrei sa vina dupa tine cu toporul cel pe care il vei tepui cind ii va zice cineva care are habar cu ce se maninca PC-urile SH ce teapa si-a luat. Nu telua dupa toti papagalii care iti arunca sume din burta, uita-te cit costa un sistem desktop similar cu al tau, CU UN AN GARANTIE, la pcmadd.com sau alte site-uri romanesti de genul asta.

| perladunarii a răspuns:

Salut, depinde in ce stare si cui o sa il vinzi, poate si mai mult!