| hitman_7179 a întrebat:

Cate fabrici mai are Romania si ce mai fabrica?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Buna intrebare, am s-o urmaresc laughing in afara de Dacia nu-mi vine nimic in minte. halal capu` nostru! sad

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cele mai multe sunt ''fabricile de diplome'', care produc someri si politicieni.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fabrici? Fabrici in Romania?:O:O. Eu unul ma gandesc la dacia nimic mai mult, wow hai ca fu tare faza asta 'fabrici in Romania'.laughing Am avut azi o zi foarte trista, tu mi-o facusi mai frumoasa.Mersi.:X:X