| anonim_4396 a întrebat:

Cate ore trebuie lucrate pe luna la kaufland part-time 6 ore?
Doresc sa raspunda doar cei care stiu.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

6 ore ori cate zile lucratoare sunt in luna respectivă. Calculează.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Intr-o luna lucrez poate 20 de zile pe luna x 6 ore si alta luna 23 de zile pe acelasi salariu?
Stiu ca la alte magazine au un numar de ore pe luna si se calculeaza ca atatea zile sa se lucreze. Nu se lucreaza ore in plus.
Ma intereseaza doar daca lucrati la Kaufland, ca presupuneri am si eu.