| sweetale12 a întrebat:

Câteva idei de joburi online? Un link dacă se poate. Mulţumesc frumos!

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Iti recomand jocul Marketglory. E vorba de niste clickuri pe zi, prima luna nu castigi nimic dar incepand cu cea de-a doua luna incepi sa castigi cate 20 de euro si e un site serios care da banii. Este un joc strategic si este destul de interesant. Daca vrei sa-ti faci cont iti las aici linkul: http://www.marketglory.com/strategygame/Spartak993 si in caz ca te-ai hotarat sa-l joci scrie-mi si iti explic in ce consta. Nu iti cere mult timp jocul asta! :D

| Sweety27 a răspuns:

Exista diverse oferte de job-uri online dar sincer eu nu am deloc incredere in toate anunturile si vanatorii de click-uri. Poti incerca online sa faci traduceri sau chiar lucrari de licenta/ disertatie. Poate ma poti ajuta pe mine, eu mai fac traduceri la unele firme.

| gupal a răspuns:

Https://www.paidverts.com/ref/Oberyn13
Daca ai cateva minute libere pe zi.