| Mario1994 a întrebat:

Cati bani castiga patronul magazinului alimentar ( SRL ) la tara?

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cat ii permite stiinta, constiinta si cat nu-i e rusine... big grin

| Mario1994 explică (pentru Bula):

Cat castiga un patron la tara? Cat ai zice dupa parerea ta?

| Bula a răspuns (pentru Mario1994):

Am intalnit care castiga 1500-2000 lei lunar, dar si care a facut peste 5000 euro.

| cuvant a răspuns:

Depinde cat bate in casa.
Depinde daca are concurenta in sat/comuna.
E o intrebare vaga deoarece conteaza ce vinzi, cati oameni sunt, concurenta, cat bati in casa, daca lucreaza singur sau are angajat etc.

| Frank51 a răspuns:

De regula un patron de magazin are minim 5-10 magazine deci nu are stress.

| Mario1994 explică (pentru Frank51):

Eu am intrebat cati bani!

| Frank51 a răspuns (pentru Mario1994):

De unde am putea sa stim noi exact cati bani castiga? Este evident ca(,) castiga exact cat are nevoie, adica multi.

| IIIshaneIII a răspuns:

Mult mai mult decat sclavul sau, si asta indiferent de patron si firma

| Mario1994 explică (pentru IIIshaneIII):

Eu am intrebat de bani. laughing

| Iönuț_Giurgïu_2001 a răspuns:

Depinde unde este situat, dacă are concurenta, dacă iti deschizi magazin intri zona fara magazine vei avea succes, dacă este o zonă populuata fara alte magazine poti scoate si peste 1000 eurowinking funda?