| Someone1272828282 a întrebat:

Cati bani pot sa castig de pe un site fara sa imi deshid o firma?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu la ce site te referi dar daca este vorba despre cele de noroc nu trebuie sa faci nimic daca sunt sub 600 lei. Veniturile de acolo sunt impozitate la surse. Citeste si aici: https://static.anaf.ro/static/10/Brasov/Brasov/premii_jocurinoroc.pdf

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat te intelegi cu cumparatorul sa-ti plateasca, atunci cand ii faci site-ul.
Dar veniturile tot trebuiesc declarate la ANAF

| haileewatson a răspuns:

Un site de ce?