| Illuminati2016 a întrebat:

Cati bani poti pune la un ATM Banca Transilvania intr-o zi? Am 2400 ron de pus

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Am vazut la Banca Transilvania bancomate din acelea moderne care iti permit sa introduci banii direct in ele.

| PainTech a răspuns:

Poti pune cati vrei ( mai corect zis - cati ai ), dar e posibil sa te trezesti sa fi nevoit sa dai declaratii la ANAF cand bagi/scoti sume foarte mari ( > 10.000 lei ).

| paulp a răspuns:

Poti atatia sigur sa pui - stiu caci eu am pus mai multi tongue