| Bossraulfhd a întrebat:

Caut loc de munca part time in Arad, am 15 ani.

Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Bună! happy Ești micuț pentru a muci la vârsta asta. : )) big grin Ai răbdare să crești și vei avea tot timpul din lume pentru a avea un job.winking Nu este o rușine să nu lucrezi la vârsta asta. În orice caz, dacă vrei, caută la tine în oraș anunțuri sau pe site-uri de anunturi. happy Mult succes! Funda? big grin

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Consulta anunturile de pe olx, selectezi zona ta si dai click pe "Locuri de munca"

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pune mina pe carte, nu te poti angaja la varsta ta, ai scoală ai teme, esti minor si ai părinti, ei au obligatia sa te crească si sa i ti dea bani pana la 18 ani, după 18 ani esti major si te poti angaja unde doresti tu, sunt sigur ca vrei bani si parintii tai nu au deunde sa i ti dea bani de telefon laptop tabletă mofturi. Asta e situatia, asteaptă inca 3 ani si vei putea sa fi pe picioarele tale din punct de vedere financiar, acum ocupa te de carte, ca fara liceu sau facultate nu te angajezi decat la spălatorie auto sau la mec donald s sau kfc, poate ai alte aspiratii de exemplu, munca de birou, iar pentru asta ai nevoie de 12 clase plus bacalaureatul luat.