| ipariloti a întrebat:

Caut o firma de curierat cu verificare colet, dar ne taxabil. De exemplu as mai vrea ca eu sa trimit un colet, sa-l verifice cel care il primeste, dar in timpul acesta sa verific si eu coletul lui trimis si apoi sa accept "schimbul". Cam la ce pret ar ajunge?

Răspuns Câştigător
| iuliancico a răspuns:

De la inceput spun, nu am nici o legatura cu firma, doar am apelat la serviciile lor caz asemenator cu al tau. Este vorba despre Urgent curier. Poti face schimb de produse cu verificare. Preturi gasesti pe site-ul lor.

1 răspuns:
| quintron a răspuns:

Nu cred ca o firma ar accepta asa ceva! ce crezi ca pe ei ii intereseaza ce faci tu sau ala! platesti trimiti plateste primeste