| SaveTheNature a întrebat:

CE a-ti face daca maine a-ti avea 10.000 euro. ce a-ti face cu ei? orice.

12 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

I-as investi intr-o afacere

| NoNameJunior a răspuns:

As cumpara mancare,haine,as da o petrecere,as dona niste bani pentru,, Unicef".as cumapara multa mancare pentru caini si pentru pisici, le-as da(celor care nu au stapan). poate as si adopta cateva.restule le-as vinde unor oameni cu suflet bun!
sper ca ti-am fost de ajutor!

| sensa a răspuns:

DACA AS FI IN LOCUL TAU i-as investi in meditatii la limba romana ca sa nu mai scriu ca un "semianalfabet"happy

| SaveTheNature explică:

Am gresit cuvantul ati.laughing)) pana acum nu am sesizat ca se scrie legat...sincer. si tin mult la limba romana. Daca iti spun ca mai nou NICIUNUL nicuna nicio.se scrie legat m-i se iarta greseala?big grin

| sensa a răspuns (pentru SaveTheNature):

Nu.pentru ca ai scris mi dezlegatwinking...deci.nu tii asa mult la limba romanahappy

| PrunaPătrată a răspuns:

Eu, asi da o petrecere si asi invita toti utilizatorii de pe TPU (Toti Pentru Unu) laughing

| victor333 a răspuns:

MI as luat un Mercedes 190E 2.3 16v Cosworth si m as duce la Monte Carlo restul e poezie...

| mmeee79 a răspuns:

I-as dona saracilor.

| crystyn3lmp3 a răspuns:

Ai pus intrebarea ca sa ne facem, sperante aiurea? laughing nu stiu, probabil i-asi sparge aiurea

| Gmcc a răspuns:

Mi-as achizitiona o masina la mana a doua in jur de 5.000 de euro iar restul de 5.000 de euro as baga in ea "tunand-o"!

| XxZer0xX a răspuns:

Pai cred ca mi-as cumpara prima oara un pc de ultima generatie, un telefon de ultima generatie, niste lucruri prin casa si o pizza super buna! happy

| Lexia1D a răspuns:

Ii pap!\ ha ha