| xGigel a întrebat:

Ce acte imi trebuie ca sa-mi fac un card de credit?

Răspuns Câştigător
| ionut_6892 a răspuns:

Daca esti minor ai nevoie de Certificat de nastere si buletin si trebuie sa mergi cu un parinte care sa aiba buletin.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Card de credit iti poti face doar daca dovedesti ca ai venituri permanente (salariu sau alte venituri). Trebuie sa mergi cu cartea de identitate si adeverinta de venit de la locul de munca sau de la finante.

| anonym000000 a răspuns:

Daca esti adult cu buletinul happy iar daca esti minor ai nevoie de buletin sau certificat de nastere, si cu un parinte happy