| Dragoselgwns a întrebat:

Ce acte sunt necesare pentru a face abonament la Vodafone?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cartea de identitate si vei mai avea nevoie de un act de spaţiu (contract de casa). ATAT!

| onasis1961 a răspuns:

In calitate de cetăţean roman, aveţi nevoie de următoarele documente: buletin/carte de identitate valabil act de spaţiu Actul de spaţiu poate fi: titlu de proprietate contract de vanzare-cumpărare contract de inchiriere valabil

| blackcat99 a răspuns:

Buletinul, actul doveditor ca locuiesti intr-un imobil, si mai bine iei si o factura de la utilitati (gaze / cablu/ curent). Cand mi-am refacut eu abonamentul acum 1 an sau 2, mi-a cerut si asa ceva.

| oatti33 a răspuns:

Eu mi-am facut abonament recent si mi-au cerut doar buletinul. Mai nou nu prea e nevoie si de altceva.