| anonim_4396 a întrebat:

Ce afacere as putea sa imi deschid am 40 de ani si am liceu sunt bun electrician etc... vreau o afacere nu stiu ceva de genu constructii dar a dat faliment alte ideei? accept si pentru tara italia daca stiti cum se desfasoara...

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai calificarea de electrician poti sa te autorizezi ca persoana fizica autorizata(PFA) in aceasta meserie si de lucru gasesti ca electrician si la noi. Succes si numai bine!

| foxi a răspuns:

Cine crezi ca iti da o afacere rentabila?

| Dj Boalca a răspuns:

Ai nevoie de consiliere in cazul asta:pana la sfarsitul lunii iti pot oferi ocazia de a beneficia de o analiza financiara gratuita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dispune-ti de vreun capital? Sau fara nici un capital ati dori ceva?

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Faci mişto de noi? big grin Sincer acum nu pari decât de 14 ani în poză, dar trecem peste! Păi vrei să-ţi deschizi afacere, ă? Ai bani? laughing Întrebarea esenţială, ai bani, ai utilaje? Sau doar vrei să te angajezi undeva, încearcă şi fă diferenţa!