| anonim_4396 a întrebat:

Ce afacere credeti ca este cea mai profitabila?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Afacerea care necesita putini bani pentru a o porni si care apoi se sustine singura(nu mai trebuie sa aduci bani din buzunarul propriu) si aduce un profit cat mai mare. Numai bine!

| PetreConstanta a răspuns:

Prestari servicii - nu investesti doar primesti

| PetreConstanta a răspuns:

Afacerea pe care o faci cu mainile tale este cea mai profitabila

| BigV a răspuns:

Nu exista afacere profitabila fara investitie initiala! Acum iarasi este foarte important ce intelegi tu prin afacere profitabila! Profitul de obicei este direct proportional cu investitia initiala si cu cat reinvestesti in ea! Nu te increde niciodata in lucruri prea frumoase pentru a fi adevarate, de genul Microsoft sau mai stiu eu ce alta afacere de pe internet care nu necesita o investitie substantiala pentru ca asa cum am scris si mai sus nu este realizabila sau catusi de putin realista! Bafta!

| ombladon a răspuns:

Masaj erotic laughing

| stroedaniel13 a răspuns:

In ziua de azi: magazinele online sunt foarte profitabile.

Daca te intereseaza subiectul poti sa intri pe http://www.afaceri-profitabile.com

| Eduard a răspuns:

Intr-un oras mare, poti sa incerci un salon de masaj, tratamente chinoterapeutice etc.
De altfel o sala de culturism, fitness ar fi profitabila, daca se face un marketing serios si oamenii devin interesati. Fa un studiu statistic happy si asa mai ai o garantie.

| niku93 a răspuns:

Cele mai profitabile sunt ilegalelaughing
ex :prostitutia, traficul cu droguri
dar cel mai profitabil e petrolul...pacat ca noi(99, 999% din totata populatia globului) nu o sa avem nici macar o sansa(la loto ai o sansa, chiar daca e mica...macar e!)sa ajungem sa conducem o asa afacere.

| john_1227 a răspuns:

Buna! inainte mergeau afacerile cu imobiliare dar acum s-au dus acele vremuri... daca ma intelegi.tot mai multa lume pleaca afara asa ca deschide-ti o firma care transporta oameni afara si acre le face rost de servici.banii tai vor cei din taxele de inscriere la concurs si o sa incasezi 10-15% din fiecare salariu.succes!