| împreunăfacembine a întrebat:

Ce afacere mi-aș putea deschide la 18 ani fără foarte mulți bani?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Apuca-te sa inveti ceva, si sa dezvolti un proiect pentru acel ceva, nu trebuie neaparat sa fie o afacere in adevaratul sens al cuvantului.

| împreunăfacembine explică (pentru DoarBogdan):

Ma pricep pe partea de jurnalism. Scrisul articolelor e pasiunea mea.

| Nemessys a răspuns:

Fa-ti minim 2 sau 3 surse de veni stabile si apoi gandeste-te la afaceri.
Trebuie sa ai surse de venit care sa-ti,, alimenteze" Acea afacere. Daca tu incepi cu 10.000 de euro si dupa te trezesti ca-ti mai trebuie inca 5 mii ca treaba sa mearga bine, ce faci? Dai faliment si incepi de la 0. happy

| Cristian84 a răspuns:

Depinde de buget