| Joker3134 a întrebat:

Ce afaceri profitabile cunoașteți?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Frizeria. Sau acte auto și xerox dar numai să ai vad lângă un parc de vânzări auto și niște școli.

3 răspunsuri:
| badriel a răspuns:

Din programare se fac multi bani, eu unul asa am inceput si e destul de profitabil, trebuie doar sa inveti un limbaj de programare

Răspuns utilizator avertizat
| badriel a răspuns (pentru Joker3134):

Dara asta e mai putin posibil, insa tot poti sa iti faci un mic studio de jocuri, indiferent de varsta sau experienta ta, si sa incepi sa iti vinzi jocurile. putin mai greu cu marketingul dar te descurci tu