| Misssy a întrebat:

Ce ati face daca ati avea acum 10.000 D EURO?

Răspuns Câştigător
| cornel a răspuns:

I-as tine in casahappy. nu vezi ce vremuri sunt.

31 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ti i-as da tie sa-ti cumperi ceva dragutoh go on

| CosteaVlad a răspuns:

Mi-aş lua maşină. big grin Nu că n-aş avea... da una mai faină.hee hee

| Bacemi a răspuns:

As ajuta membrii familiei la plata datoriilor.

| Gizăz a răspuns:

În ziua de azi suma aia nu e aproape nimic. Probabil mi-aş renova apartamentul, aş merge într-o vacanţă lungă şi restul la bancă dacă mai rămâne ceva.

| cretzufinish a răspuns:

I-as dona Romaniei pana iesim din criza, ca sa nu mai suferim atat. big grin

| Crs a răspuns:

As calatori, mi-as cumpara haine si cosmetice, mi-as ajuta parintii, mi-as cumpara un telefon mai bun, as face scoala de soferi si mi-as lua si o masina, nu foarte pretentioasa deocamdata.big grin

| George1510 a răspuns:

As vizita Norvegia, e visul meu...
Restul... i-as pune la saltea rolling on the floor

| aquila_4553 a răspuns:

I-as da parintilor sa ii cumpere fratelui meu un apartament in Bucuresti ca e chiria prea mare.sau. mi-as lua o masinahappy

| Veve :X a răspuns:

As merge in Cluj cu ai mei si as lua primul avion catre Coasta de azur sau catre Ibiza. Dupa ce voi venii de acolo restul de bani i`as da celor saraci

| Deeiu a răspuns:

Pai mi-as lua haineeeeee =p~ devil
laughing))
Si ce mi-ar ramane i-as da lu' tati sa-mi renoveze camerabatting eyelashes
laughing)

| aLaLa a răspuns:

Mi-as ajuta parintii si le-as plati datoriile de pe peste tot big grin

| Carlaaa a răspuns:

Mi-as ajuta parintii sa ajunga la zi cu datoriile la banci, chirie, intretinere si asa mai departe, si daca ar mai ramane bani mi-as cumpara un telefon Corby.

| eko a răspuns:

I-as donalaughing

| AnaigroeG a răspuns:

Cumparaturi sau vacanta happy

| ElFenomen a răspuns:

As pleca intr-o vacanta de 1 luna pe o insula din oceanul indian or pacific:X:X:X

| Sakura_4185 a răspuns:

Cu siguranta o mik parte as da-o s particit la cat mai multe concursuri de muzicawinking, sa imi iau o chitara, o bicicleta noua, alt laptop, niste haine cat mai dragute, niste pantofi draguti, o masina nu pentru ca sunt prea mik, si as mai vizita niste locuri cum ar fi grecia

| dragoslm a răspuns:

Sincer? 1. 000 D euro as da saracilor, de restul mi-as face o casa. Daca mai raman : o sa iau multe haine, aparate electrice, electronice. distractie si etc. Dar de ceva fi sigur : Ai ce face cu banii! Sau daca nu, i-as pastra pentru liceu, facultate si zile negrewinking!

| alexandra11 a răspuns:

Sunt cam putini asa ca i-as mai cere la tata niste bani ca sa pot sa-mi cumpar o masina asa, cadou de majorattongue

| Lexy2609 a răspuns:

Primul lucru pe care l-as face ar fi sa-mi iau un Nikon love struck.
Si dupa...nu stiu probabil as vizita America laughing.

| Apokales a răspuns:

As moderniza foarte mult casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca intrebarea era "ce ati face daca ati avea 10. 000 " nu ce ati face "daca ati castiga "! E mare diferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as lua o casa

| louis3 a răspuns:

In primul rand, o sa ies cu familia in oras. Dupa, o sa vad ce fac, mai intai astept baniilaughing

| Georgiiiii a răspuns:

Masina, casa, vacanta in tara straina,
:X

| DUTCH a răspuns:

laughing) deci cred ca as pleca in alt oras sa continui stiudiile si nu i-as cheltui. =s ca dupa nu-as mai ramane cu nimic, o parte, sa zicem 4000 euro ii las mamei si plec din tara sa ii investesc in ceva, si poate sa devin solist laughing))
ehhh, daca nu, imi cumpar o casa intr-o tara straina si as lua-o pe mama si pe frate-miu din saracia asta de tara.=s si am trai fericiti tra la la

| dsada a răspuns:

As baga benzina in masina tatalui, platesc un vecin sa conduca si ma duc la prietenul meu. apoi multe

| emi_8585 a răspuns:

Leasi darui o vacanta parintilor mei si iasi ajuta cu cheltuielile...

| pnKK a răspuns:

Upgrade stage 3 la golfuletu 5 al meubatting eyelashes + un xbox360 :p

| tputputpux3 a răspuns:

I-as lua