| Radu_Daniela_1997 a întrebat:

Ce banca oferă credit de nevoi personale fără adeverința de venit eu primesc de la părinți sunt studenta.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://www.bani-urgent.ro/bani-imprumut-fara-loc-de-munca.html
Atentie la conditii! Uneori daca intarzii cu plata poti ajunge sa platesti mai mult decat ai imprumutat.

| awspam a răspuns:

Esti pe dracu studenta. cand tu te gandesti cum sa produci bani in loc sa inceti. TPU iti trebuie tie nu lectura. ia de la un camatar daca tot vrei figuri. dupa cum vad ai altceva in cap cu p