| wizard_cristi a întrebat:

Ce banci mai ofera credite in perioada aceasta?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Credite se mai ofera. Depinde de dosarul tau, de suma pe care vrei sa o obtii si de garantiile colaterale. Se pare ca bani mai sunt la CEC, dar nu ma crede pe cuvant, pentru ca acolo si birocratia e mare. Cel mai bine sa citesti amanunte pe
http://www.conso.ro/
Acolo ai si comparatia intre dobanzi si DAE, asa ca sa stii care e avantajul de a aplica la una sau alta dintre banci. Oricum daca ai nevoie de bani urgent se pare ca cei de Provident ar fi cei mai expeditivi. Dar dau imprumuturi cu termen de restituire mai scurt. Vezi tu amanunte... si ce te mai intereseaza.

4 răspunsuri:
| andreea3216 a răspuns:

Sunt foarte multe produse bancare oferite pe piata, poti sa le compari si sa te decizi pe cea mai buna oferta ca si costuri (DAE)

| borsec a răspuns:

Greu...greu pentru tine, ca bancile cam toate dau credit, depinde si de ce felde credit vrei sa iei, imobiliar e mai greu, de nevoi personale e mai usor, gradul de indatorare este mai mic.

| mihalitza a răspuns:

Toate ofera credite inca, dar au inasprit conditiile de obtinere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricear fi nu face credit la provident.am facut eu si nu mi-e bine deloc.la 15 mil dai saptamanal 650 mii.creditul trebuie restituit in 39 saptamani