| Mogiojojo a întrebat:

Ce e ala card Revolut si ce e asa special la el? Au prea multi bani de bagat in publicitate?

Răspuns Apreciat de Editori
| Yurisa a răspuns:

Este un cont online unde poti sa iti administrezi banii.
Este foarte simplu de folosit si poti transfera in 2 secunde bani de la o persoana la alta (alta persoana cu revolut), fara probleme.
Cu cardul revolut iti poti scoate banii de la orice bancomat fara comision
Daca calatoresti poti sa il folosesti fara probleme si in alte tari pentru ca iti face conversia automat la cel mai bun curs.
Informeaza-te si tu putin.
Il folosesc de cateva luni si sunt multumita

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

S.au copiat dupa paypal. Paypal ramane cel mai bun sistem antifrauda cand trec banii prin el.

| mihai69 a răspuns:

N-are nicio legătură cu PayPal; aș vrea să te văd scoțând bani de la un ATM din contul PayPal!
REVOLUT e un card bancar de debit, la care poți atașa și o asigurare de călătorie, plus alte avantaje. Le găsești pe s@itul lor.
Cât despre reclamă - evident că trebuie să cheltui pe asta, altfel cum ai vrea să lansezi un produs nou?!?

| flixbuster a răspuns:

Uite ce e ala Revolut si ce e special la el:

http://adevarul.ro/......index.html

| Mario1994 a răspuns:

Nu e nimic special, e ca orice card. happy

| Yurisa a răspuns (pentru Mario1994):

Corect, doar ca Revolut nu e o banca, nu poti sa faci un credit de exemplu