| FluffeyBunneyXX a întrebat:

Ce fac daca eu am card de Piraeus Bank dar s-a schimbat in first bank? Trebuie sa merg la banca sa il schimb? Imi ia bani de pe el? Sau il pot folosi asa pana expira cardul?
Are ceva daca nu stiam si merg doar dupa un an sa il schimb?

1 răspuns:
| Nouvel a răspuns:

Banca nu te-a anuntat sa mergi sa-l schimbi? Poate e valabil in continuare. Daca poti scoate bani cu el, e valabil. Daca nu, mergi la Banca sa-ti dea altul. Va fi gratuit, fiind modificarea lor.