| anonim_4396 a întrebat:

Ce fac daca vreau sa bag un business pe google si imi zice ca adresa nu e valida cu toate ca exista in acte pe google maps spune ca nu e buna?

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

N-ai băgat tu cum trebuie adresa.

| Vântulalb a răspuns:

Nu introduci adresa in caseta ci fixezi markerul pe harta. Ai incercat asa?

| anonim_4396 explică (pentru Vântulalb):

Harta e veche si nu apare cladirea mea acolo

| Vântulalb a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca hartile sunt vechi. Tu pui markerul exact unde este. Probabil iti va spune "locatie necunoscuta" dar in timp ei vor actualiza harta.

| Vântulalb a răspuns:

M-as oferi sa te ajut. Dar nu stiu datele, mai ales nu stiu locatia. Nu-ti ramane decat sa te chinui pana reusesti.