| numesiprenume0 a întrebat:

Ce firma as putea deschide cu accesarea de fonduri europene? Vreau idei pentru ceva intr-un loc linistit, in mediul rural(in afara de cazare...) pentru ca sunt cateva in zona si poate chiar as putea profita de acest lucru daca deschid o afacere. As dori o firma ce nu nesesita un numar mare de angajati, dar in acelasi timp sa ofer servicii ce se cauta, gen, loc de relaxare, parc de aventura, poate si o mini fabricuta cu produse ce sunt la mare cautare.
Ceva idei? Ofer funda.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru a obtine fonduri europene trebuie sa ai o firma deja functionala, in accensiune economica promitatoare.
Proiectul trebuie sa fie in domeniul de activitate al firmei si trebuie sa asiguri functionare conforma timp de minim 3 ani.

| aditimus a răspuns:

Mergi pe Olarit si ce tine de Oale, sa vina oamenii sa isi faca propriile lor creeatii...

| numesiprenume0 explică (pentru aditimus):

Exista centre mari in zona?

| aditimus a răspuns (pentru numesiprenume0):

Ce zona?