| Nastia a întrebat:

Ce idei aveti sa pot face bani? ce afacere sa-mi fac?

Răspuns Câştigător
33 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Incearca ceva in domeniul internetului, ca un blog de exemplu. dar cu toate ca "write" bine pe el, trebuie sa il si promovezi in site-uri gen - http://www.bagamare.ro/

nony
| nony a răspuns:

Din afaceri nu faci bani, dar iti recomand : Japca, furt.inselaciune,si cam tot ce e la moda in zilele noastre.
Ai vazut cei care ne conduc pe ce munti de bani stau? crezi ca sunt din afaceri?
Spor la treabahee hee

| DMV a răspuns:

Cat vrei sa castigi, cat vrei sa te implici si ce pregatire ai?

| ullyse a răspuns:

Depinde cati bani ai... sau mai bine... depinde cat de hotarata esti sa faci o afacere prospera...

| Ioana_8202 a răspuns:

@nony ai perfecta dreptate...

| Alex >D a răspuns:

Parerea mea, daca stai la tara, sau undeva in provincie, sa iti faci o farmacie. Stiu ca asta consta si in mai multe treburi, sa faci si facultatea etc, dar eu zic ca se merita.
Dar orice ai incerca sa faci iti trebuie un buget pe care nu il vei recupera pe termen scurt! daca vrei sa iasa bani...
2. Un notariat. Si aici intra facultate, stagiatura de 1/2 ani.
Sper ca am fost de ajutor.
Dan

| conflict a răspuns:

Chiar speri s-apara la raspunsuri o super afacere?

| Nastia explică:

Nu am terminat liceul, credeam k e evident, ...chat nu fac,...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afacere cu porumb fiertlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varianta...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mlm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si cerseste sau du-te pe centura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plin de raspunsuri super si de oameni gata sa ajute, cel putin 50% din cei care ati raspuns aici ati merita sa se toarne benzina pe voi apoi o bricheta.Sunteti niste javre penibile.
Cat despre idei de facut bani... pai daca nu ai terminat liceul (si inca esti la liceu) incearca si tu ceva gen vanzari de produse cosmetice, nu scoti mult dar este un job cinstit si curat fara riscuri nu gen videochat cum sugerau unii idioti pe aici.Sau daca ai vreo prietena ceva care poate a mai lucrat asa ceva + ceva pricepere nativa (ar trebuiu sa ai ca esti fata) ai putea incerca sa inveti sa aplici unghii false, extensii de par etc, chestii de genul acesta.Mai mult nu stiu sa te sfatuiesc pentru ca si eu sunt intr-o pana rau de tot si de bani si de iei happy si caut acelasi lucru ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai bani ce vrei tu. daca nu ai angajeaza-te caci altfel mori de foame cu idei cu tot sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ladys.ro/a/PI1zZcHVb4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vand coca, marijuana, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa muncesc undeva ar fi bine o scola de actor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ladys.ro/a/GRWLxNBt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic depinde de tine de ce esti in stare de a face bani ew unu am nevoie de niste fete pentru a face bani frumosi daca va intereseaza id bughyadryan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Service IT: serviceit.weebly.com

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Gasesti pe internet o multime de site-uri care iti pun la dispozitie idei: unele mai interesante decat altele.

Eu iti recomand acest site: www.afacericubaniputini.org

| REMiXDJ a răspuns:

Poi depinde de cati banuti ai.
putem vorbi.nu iti dau ideiile aici.

DJ_Music_MP3@Yahoo.com
id-ul e idem in Yahoo messenger : DJ_Music_MP3
cu simpatie,
DAN

| sorina_9875 a răspuns:

Magazin SH. se cautawinkinghappy
bafta:*

| Danu_7022 a răspuns:

În primul rând trebuie sa înţelegi că fără muncă nu faci bani legal. Uite aici câteva idei: http://www.facibani.make-money.ro/