| victor987 a întrebat:

Ce idei de afaceri de succes stiti?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sugestiv, http://www.plandeafacere.ro/......l-in-2013/
Pa, pa.

| MrAnderson a răspuns:

Salut

laughing Ca sa glumesc un pic, daca stiam idei excelente in afaceri, acum nu mai umblam pe aici.
Ce-ti pot spune? Incearca agricultura.
Stiu ca pare un domeniu mort, dar vezi si tu ca se pune din ce in ce mai mult pret pe produsele romanesti, mai ieftine si mai sanatoase.
Nu te astepta la profit monumental din primul an...dar in maxim 5, daca iti dai interesul, vei avea o afacere infloritoare.
E greu cu capitalul asta, care-ti trebuie ca sa incepi, asta e partea rea.
Sper sa reusesti, orice ai face.

Cu stima,
Neo

| Vladone80 a răspuns:

Descopera idei de afaceri profitabile pe blog-ul Enciclopedia Afacerilor! Bafta!

| clearyoumind a răspuns:

Salut,uite aici o idee de afacere, in care investesti doar 10$ tatu-marius.ws sau contacteaza-ma tatu.marius85 pentru mai multe detalii

| alexcoca11 a răspuns:

Reprezentant avon sunama 0745529912 mai multe detalii