| Popescu_Simina_1966 a întrebat:

Ce imi trebuie pentru a face rate la altex pentru un tv? 3 luni la locul de munca, carte de munca sau nu stiu. Trebuie adeverința de venit? De unde o iau? Detalii va rog!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi aici, mai spre sfarsitul paginii, conditiile de luat un credit la altex:
https://altex.ro/solutii-finantare/credit-online/

| Digikey a răspuns:

Aveti nevoie doar de curaj si inconstienta.Un tv de 1500 de lei o sa-l platiti 3500 in 3 ani.
O sa va treziti cu niste comisioane de administrare absurde si de analiza dosar Si asta daca nu apar intarzieri la plata.
Cautati despre credex pe google sa vedeti cata lume se plange de ei.