| Swetlly122 a întrebat:

Ce înseamnă când vezi pe olx la anunțul tău în 1 interesat, 1 nr de telefon?

9 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

Înseamnă că 1 om este interesat de produsul tău și tot omul ala sau altcineva ți-a vizualizat numărul de telefon și probabil l-a și păstrat ca să te contacteze sau doar a vrut sa o facă.

| Speranta12 a răspuns:

Inseamna ca e interesat de tine, te place :*

| Bizon95 a răspuns:

Pssst, cu mult chef de barfa ma uit la SearchingHard si cred ca a baut ceva in seara asta, miauna si vorbeste de chestii romantice la anunturi de pe OLX
rolling on the floor

| Lioana a răspuns:

Inseamna ca un nehotarat a intrat pe anuntul tau. Daca era hotarat te suna deja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică cineva a adăugat anunțul la favorite și îți urmărește anunțul.

| Speranta12 a răspuns (pentru Bizon95):

Asa e. M-a apucat singuratatea.
Ma bucur ca ma observa cineva si pe mine laughing

| Bizon95 a răspuns (pentru Speranta12):

Cu placerewinking

| Andreeush a răspuns:

Înseamnă că e interesat cineva de anunțul tău.

| Furnicuta000 a răspuns:

Ar insemna ca te-a sunat sau ca ti-a vazut numarul. Verifica daca ai fost apelata de un nr necunoscut.