| Kappy1325 a întrebat:

Ce job-uri de copii de 12 ani sunt?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista job-uri pentru copii de 12 ani, insa poti obtine cativa bani de buzunar ajutandu-ti rudele, daca doresc, desigur.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Buna,
Copii de 12 ani au un singur job : sa mearga la scoala si sa invete.
Nu exista joburi pentru copii, traieste-ti copilaria, nu e la infinit. O sa te saturi pe viitor de munca.

| AndreiV1111 a răspuns:

Da-le o la*a celor de clasa a8a si dupa pune-i sa iti dea bani!

| CodyObrain a răspuns:

Sugator de acadele batrane.

| Lovin1997 a răspuns:

Intra aici si fa-ti cont http://www.marketglory.com/strategygame/Lovinlvn este un joc de strategie online, urmezi instructiunile si o sa vezi ca iti vei marii veniturile.

| RuxandraSava a răspuns:

Atentie! Daca va trimiteti copilul sub 16 ani la munca puteti fi decazut din drepturile parintesti! Mai multe aici http://www.avocat-mihaela-sava.ro/......arintesti/

| Burfy a răspuns:

Sclav in Africa