| georgia2009 a întrebat:

Ce oferte serioase de munca la domiciliu ati gasit pe net?

9 răspunsuri:
| iuliancico a răspuns:

Sincer, nu cred ca exista asa ceva, sa fie serios!

| marius0766545433 a răspuns:

Buna. Munca la domiciliu este serioasa in masura in care TU esti destul de serios (serioasa) sa faci acea munca. Pe langa faptul ca iti cere multa creativitate, munca pe internet iti cere si foarte multa perseverenta. Ca sa iti dai seama despre ce vorbesc intra pe www.SuperBani.ws. Acest site este administrat de mine de aproape doi ani si incet incet imi formez o schipa cu el. Ceea ce multi nu stiu atunci cand intra pe acest site e ca el este la a 20-a varianta a lui...deci a evoluat. Daca vrei intr-adevar sa vezi tot site-ul si nu numai prima pagina sa retii ca in coltul din stanga sus este un buton de meniu cu un meniu foarte dezvoltat.
Mult mai multe despre cum se castiga bani cu un astfel de site iti pot da prin email daca imi lasi emailul tau la intrarea pe site. Toti cei care cititi acest post va urez sa aveti o viata superba si cu multe realizari in ea... vorba aia..."Poti renunta oricand...De ce sa renuni chiar acum?".

| marius0766545433 a răspuns:

Nu. nu cred, sunt convins de rezultatul lor.fiindca e palpabil.

| alinutzacodruta a răspuns:

Tu crezi in prostiile astea?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am intrat intr-o afacere MLM la care inscrierea e gratuita pana pe 5 decembrie 2009. Mi se pare o mare oportunitate, asa ca daca vrei detalii, te rog sa ma contactezi la email: the_mother_and_baby@yahoo.com pentru ca nu cred ca am voie sa spun aici numele companiei ca sa nu fac reclama.
O zi buna tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

| stroedaniel13 a răspuns:

Gasesti aici majoritatea ofertelor serioase de pe internet:

http://www.munca-la-domiciliu.com

| MMady a răspuns:

Si eu am cautat si am gasit numai tepe!

| cris10 a răspuns:

Am mai multe oferte pentru voi. Puteti sa va alegeti oferta care vi se potriveste. Trimiteti-mi un meil la cristina.jobs10@yahoo.com