| bobolotioana a întrebat:

Ce parere aveți de sondajele platite? Vreau si eu cateva siteuri de încredere.

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Da, pe card, prin transfer bancar. Pentru siguranta poti cauta site-uri securizate (asta nu stiu daca e), eu una nu am avut probleme. Oricum nu prea am bani pe card laughing Dar ideea e ca niciun site n-o sa vina acasa sa-ti de banii in mana. Doar pe card ii poti primi, pe orice site alegi sa faci chestionarele (gandeste-te ca e ca si cand ai da datele sa faci cumparaturi).

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sa primesti 1-2 sondaje a câte 30centi pe luna. Cam asta e.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mobrog. Îmi aduce 10 lei din când în când.

| bobolotioana explică (pentru sadrian46):

Si cum primiti banii? Pe card sau?

| sadrian46 a răspuns (pentru bobolotioana):

Indici un cont bancar care este asociat unui card.

| WhiteLife a răspuns:

Pe Daedalus online am facut de ceva timp si am primit banii, insa trebuie completate chestionarele chiar atunci cand le primesti (sau in o zi-doua) si unele dureaza si 30 de minute sau mai mult. Alte site-uri nu am incercat sa fac o comparatie. Intr-un an am strans 50 de lei. Poti cere banii dupa ce ai strans 10 euro si ii primesti cam la o luna dupa ce ai facut cererea.

| bobolotioana explică (pentru WhiteLife):

Si banii cum ii primit? Pe card? Mie imi este cam frica sa imi dau datele personalehappy

| WhiteLife a răspuns (pentru bobolotioana):

Da, pe card, prin transfer bancar. Pentru siguranta poti cauta site-uri securizate (asta nu stiu daca e), eu una nu am avut probleme. Oricum nu prea am bani pe card laughing Dar ideea e ca niciun site n-o sa vina acasa sa-ti de banii in mana. Doar pe card ii poti primi, pe orice site alegi sa faci chestionarele (gandeste-te ca e ca si cand ai da datele sa faci cumparaturi).

| VanesaParadis a răspuns:

Se castiga prost, am incercat si eu, la 5 sau 10 iti dadea 50 de centi, nu e mare lucru, deci nu te-as sfatui sa incerci.

| anonimus111111 a răspuns:

Minciuni, ca am încercat și eu