| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre aplicatia sweatcoin (acea aplicatie care pretindea si inca pretinde ca te plateste pentru ca faci miscare)? Cum scoti banii?

5 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Este o porcarie, tu chiar crezi ca primiesti bani de la ei doar pentru ca alergi? Vai de poporul roman...

| Lukasssz a răspuns (pentru Lukasssz):

Primesti*

| Razvan1000 a răspuns (pentru Lukasssz):

Era vorba sa primesti un fel de token-uri virtuale care sunt catalogate cu o anumita valoare in euro sa zicem. Dar nu poti retrage poti doar schimba pe anumite obiecte ca rasplata din magazinul lor

| Zamolxis22 a răspuns (pentru Lukasssz):

Nu primesti bani doar pentru ca alergi, pe aplicatie esti expus la reclame, astia fac bani din reclame si tu primesti un procent in functie de pasii pe care ii faci, vai de habarnistii ce sar la concluzii...

| gabriel2004o a răspuns:

E teapa
Banii nu se scoteau și doar adunai banii lor sa fie convertite în premii
Dar de atâția ani s-a descoperit ca e o teapa