| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre aplicatia "SweatCoin", care iti promite ca faci bani doar mergand? Credeti ca este o metoda eficienta pentru a-ti face un banut sau doar o inselatorie?

6 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

O aplicatie minunata care mineaza folosind componentele telefonului tau si ti le deterioreaza. Super buna.

| raMLesS a răspuns (pentru aXy99):

Corect, aplicatia mananca multa baterie.

| aXy99 a răspuns (pentru raMLesS):

Exact. Asta am auzit si eu. Compara aplicatia aia cu S Health de la Samsung. Diferenta e enorma la consum.

| raMLesS a răspuns:

Ca sa faci bani cu ajutorul aplicatiei aleia, trebuie sa ai cateva zeci, chiar sute de persoane care si-au luat aplicatia prin intermediul link-ului tau, si sa fie active si ele.
Uite-te la clipul asta: https://www.youtube.com/watch?v=cDbCgylUfkk

| Kerre a răspuns (pentru raMLesS):

Stiu care este treaba cu aplicatia, dar vreau sa aud si parerea voastra despre ea happy.

| sebbbica a răspuns:

Pentru a primi un mic bonus accesează de aici swcapp.uk/hi/sebi994951