| ciumpalaku a întrebat:

Ce parere aveti despre Network Marketing?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Network Marketing reprezinta vanzare directa in retea (nu este vorba de retea internet) ci retea de consumatori.
Iti pot spune mai multe daca imi vei scrie la: daniela.constantin@gmail.com sau sa-mi vizitezi site-ul. Nu am voie sa-l pun aici, deoarece se spune ca fac reclama. Am sa ti-l trimit totusi la mesajele private.

1 răspuns:
| hândel a răspuns:

Parerea mea, este o treaba pentru. fete, pentru. cele cu harul limbarnitei si convingerii, o "meserie" usoara cu castig dupa vanzarea pe care o scoate fiecare, program lejer,... Am avut colege de clasa distribuitoare produse cosmetice, le mergea bine dupa spusele lor.