| LanguageMaster a întrebat:

Ce părere aveți despre serviciul DigiEnergy de la RCS&RDS?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După cum am văzut la o singura ruda de-a mea contractul, stă cam așa treburile, ei fac contract cu tine, dar tot pe același cablu o sa îl ai, de la vechiul furnizor în cauză era CEZ la acea ruda, doar trebuia sa fie cu plata la zi și nimic altceva, în caz de deranjamente prima data îi rezolva clienților de la cez sau la care companie ai tu, apoi celor de la digi. Nu vad mare diferență de preturi sincer ca sa merite mutarea de contract de îndată ce este același cablu de curent, același contor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Utilizator, scrii eronat. Daca citeai putin ce se intampla mai sus, intelegeai, am vazut real, nu are cum sa-i modifice contorul, pentru ca sigilii foarte multe pe el, ei doar citesc ca pana acum, verifici si tu factura de luna trecuta, si o compari cu cea de la digi, vezi, bai ce este in neregula cu ea, de unde pana unde, faci o sesizare, nu poate sa umfle chiar asa pe hartie, cand pe contor scrie altceva. Hai sa nu exageram ca nu isi are rostul.