| Hoskero a întrebat:

Ce parere aveti despre tranzactionarea la bursa? Pe platforma Iq Option, optiuni binare. Pareri? Traderi avem pe aici?

5 răspunsuri:
| UzOm a răspuns:

Forex pentru începători. Mai ales că are și versiunea demo.

| Hoskero explică (pentru UzOm):

Toate au demo. Esti trader?

| UzOm a răspuns (pentru Hoskero):

Doar demo.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Ai sanse mici de castig.Este ca la pacanele.
Daca vrei sa faci ceva profitabil cumpara actiuni dar pe termen lung si daca mai scad cumpar de alti bani la socetatea care a scazut (sa fie o societate puternica).In final o sa castigi:la actiuni incasezi si dividende.

| VoicuDragomir a răspuns:

Poti testa gratuit un sistem care ofera semnale live (optiuni binare si forex) pentru a te convinge - ProfitXtrem.com