| lurse a întrebat:

Ce platforme europene pentru chestionare online cunoasteti?

2 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! De ce europene?
Am conturi pe mai multe site-uri de sondaje online, dar doar 2 s-au dovedit a fi serioase. i-say are ca reward vouchere si l-am primit imediat.JTN plateste prin Paypal, dar a durat 3 saptamani pana mi-au virat banii. Exact CC au sondaje doar de la Cint si te elimina pana sa termini sondajul, deci nu te platesc.Mai mult te umplu de nervi.La Daedalus am uitat parola, am solicitat-o prin butonul "Am uitat parola", nici acum nu am primit vreun mail in acest sens.La Market Agent nu iti da sondaje decat daca inscrii pe cineva, deci este o pierdere de timp.Mai am si prin alte parti, dar nu sunt seriosi(au sondaje de la Cint).
Ideea este sa faci sondajele imediat ce ti le trimit pentru ca, daca le faci mai tarziu, te elimina pana sa termini ca au deja numarul de raspunsuri dorite=nu primesti prea multe puncte/bani.

| LapusteAlexandru a răspuns:

La ce fel de chestionare te referi?