| Anonimulantisocial17 a întrebat:

Ce poate face o persoana care are un salari mic pentru a castiga niste bani in plus pe langa salariu in timpul liber?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa se ocupe de proiectele in domeniul in care se pricepe si sa investeasca timp si bani in dezvoltarea acestora.

Pe langa asta... ar mai fi si vanzarile, cumperi ceva si il vinzi mai scump big grin (la mana a doua).

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

De la orice pana la nimichee hee

| Emma30555 a răspuns:

Poti încerca un part Time, casier pe weekend, sa împărți fluturași, sa împachetezi măști, sa faci curierat pe glovo, sau altceva, poți încerca să faci taximetrie dacă conduci, poți sa încerci tot felul de joburi dar sa cauți

| Anonimulantisocial17 explică (pentru Emma30555):

Daca esti de la oras sau langa un oras poti face si asta dar daca esti de la tara nu am ce sa fac

| Digikey a răspuns:

Invata sa faci ceva din care se castiga bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii secretul femeilor independente?

| AlinMrs a răspuns:

Sa investesti in educatia ta si in tine in generala pe partea de dezvoltare personala. Asta o sa iti aduca cel mai mare profit pe toate planurile, garantat.

| Madalina1837 a răspuns:

Poti incerca MLM ( gen Farmasi, Avon, Oriflame, Betterware, Ladys, Snep etc.), sau sa ti iei un job part-time, bona, sa plimbi câini, make up, coafez(a), sa pui unghii cu gel (asta doar dacă ai talent) sau sa te apuci de proiecte handmade ( aranjamente cu trandafiri de săpun sau hartie), servicii de curățenie sau orice poti tu face și să iasă bani. Spor happy