| Alexandruceva a întrebat:

Ce pot face cu 1000 la 15 ani?

Răspuns Câştigător
| Popa482 a răspuns:

Investești în ceva, dar o faci cu cap!
Faci un curs de programare, citești cărți de dezvoltare personală, etc. În principiu faci ceva ce te poate ajuta pe viitor și care îți place.

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Mergi la mare...

| Sophieka a răspuns:

Nu as mai repeta greselile pe care le-am facut, adica sa stric bani degeaba!

La 15 ani, acesti bani iai putea tine deoparte si sa tot strangi pe ei, neincetat sau sa ii investesti intr-o mica afacere...Cumperi ceva ieftin, vinzi mai scump etc sau alte idei ce iti vin in cap ( dar fara sa investesti toata suma de 1000 lei ).

Sau ai putea sa ii investesti pe meditatii / carti / sport / un curs etc. Ceva constructiv!

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Te gandesti ce-ti trebuie tie cel mai mult si-ti cumperi.

| LuluOneMillion a răspuns:

Ii bagi in jocuri si dulciuri, sucuri, snacksuri, nu trebuie sa ai griji d-astea la 15 ani cica ce sa faci cu banii, ii cheltui, atat. laughing

| intrebcenustiu a răspuns:

Ii bagi la pacanele

| cepIm a răspuns:

Poti sa mi-i dai mie.

| ionutx02 a răspuns:

Mai strangi si iti cumperi un telefon in caz ca ti se strica.