| yym a întrebat:

Ce poti face cu un salariu de 6000 de euro pe luna? Ce iti poti cumpara?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cativa covrigi

| Sn4k3 a răspuns:

Mii si milioane de lucruri. Depinde ce ai nevoie.

| Doja a răspuns:

Pt Bucuresti iti poti cumpara in felul urmator:

- chirie (daca e nevoie) 400 eur
- intretinere, utilitati, telefon 100-150
- mancare pentru 1 persoana 250 eur (+ inca 100 daca vrei sa o arzi bio)
- Benzina 70 eur
- RCA - 20 eur
- Casco - 30-40 eur

1020 eur.

Restul pana la 6000, adica 4980 se pun deoparte pentru economii, se investesc, etc.

| ziptrack a răspuns:

Iti poate cumpara foarte multe lucruri pe acest taram, insa un singur lucru nu ti-l poate cumpara si anume Adevarul, ci din contra, te va indeparta de acest minunat dar. Totusi, tine de tine sa-l cauti, asta daca binenteles te intereseaza. Il gasesti intr-o carte neagra cu coperti cartonate, atat de hulita de unii, dar adorata de putini. Mancare pentru mintewinking

| RpxOnAir a răspuns:

O carte sau pe cineva care sa te invete cum sa nu te mai dai mare laughing