| anonim_4396 a întrebat:

Ce presupune verificarea ondanto la onlyfans cand bagi datele cu buletinul? Mi-a respins de cateva ori din nu stiu ce motive si de fiecare data dadeam FAST VERIFICATION ONDANTO. Si ma punea sa scanez buletinul fata verso etc. Si zicea ca daca sunt de acord ca datele sa rămână acolo la ei la ondanto. Stie cineva ce este mai exact?
Si alta intrebare, am bagat adresa de pe buletin si codul Postal, se poate sa-mi vina ceva prin posta vreodata?

7 răspunsuri:
| Ana9623 a răspuns:

Am cont pe Onlyfans gratuit
https://onlyfans.com/nicu_si_cristina
Va aștept?

| Ralucaarlk a răspuns:

Nici pe al meu nu il aproba, spune sa imi bag contul de twitter dar l am conectat, nj de ce nu mi aproba, tie ti a aprobat?

| anonim_4396 explică (pentru Ralucaarlk):

Da, mi-a aprobat. Am bagat instagramul meu personal.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum esti pe insta? Sa iti dau follow

| Ralucaarlk a răspuns (pentru anonim_4396):

___rrlk__

| Ralucaarlk a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum l ai bagat?

| Giorgio1988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma poți ajuta cum ai reușit?