| cryyysss a întrebat:

Ce procesor este mai bun amd athlon x2 dual-core processor 5600+ sau AMD phenom ii x6 1045t 2.70 GHz/3. 20GHz?

Răspuns Câştigător
| Instinkt a răspuns:

Uite de asta arabii nu beau chestii fermentate. Zi-ne si noua unde sfintul cremvusti ai vazut laptop cu Phnom x6!
@cryyysss: Desigur ca Phenom-ul, dar papa si mai mult curent decit X2-ul.

7 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

Nu pot fi comparate.
Gandeste-te la 2 oameni lucrand impreuna vs 6laughing

| DeyCj a răspuns:

Phenom x6 clar.

| ArekkusuKage a răspuns:

Clar amd phenom viteza de reactie mai mare si nu afecteaza durata de viata a bateriei

| ArekkusuKage a răspuns (pentru Instinkt):

Da draga dar ea nu intreaba de laptop ea intreaba pentru telefon mr codrutz cel aprig si micuttongue deci la telefoane tine si bateira ok si se misca si mai bine shhhhhht... gata

| KodrutZ a răspuns (pentru ArekkusuKage):

Prietene, daca taceai, filozof ramineai. Unde preputul lui Hristos ai vazut tu procesoarele astea pe telefoane!?!

| cryyysss explică (pentru KodrutZ):

Eu am intrebat pentru calculator, eu nu ma pricep la calculatoare si iti multumesc pentru raspuns...pana si eu ca sunt afona la pc-uri stiu ca nu exista asemenea procesoare la telefoanehee hee

| KodrutZ a răspuns (pentru cryyysss):

Pentru net/office/filme, iei fie un AMD, fie un Intel cu video integrat in proc, consuma extrem de putin curent.

| Instinkt a răspuns (pentru ArekkusuKage):

Uite de asta arabii nu beau chestii fermentate. Zi-ne si noua unde sfintul cremvusti ai vazut laptop cu Phnom x6!
@cryyysss: Desigur ca Phenom-ul, dar papa si mai mult curent decit X2-ul.