| anonim_4396 a întrebat:

Ce produse as putea sa creez ca sa le vand? Vreau sa imi creez o mica afacere chiar daca am sub 18 ani pentru ca vreau sa imi cumpar un lucru si nu stiu ce as putea crea.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înțelegi prin a crea produse?
Un produd trebuie să îl produi ca sî îl poți apoi vinde.
Poți produce acele produse pentru care a imijloace de a le produce, și materiale din care să le produci.
De asemenea trebuie să ai abilitatea, măiestria, știința de a le produce.
Astfel. scule, aparate, materiale, știință, ai ceva din astea ca să poți produce ceva?
După ce le ai pe acestea, ai putea produce ceva, ca apoi să vinzi.
l

| Nemessys a răspuns:

Stii sa faci design-uri pentru haine sau accesorii?

| Anonim97695333thf a răspuns:

Poti incepe cu bratari diferite lucruri ornamentale, cercei sau chiar vaze din lut