| nuconteazaacum1234 a întrebat:

Ce program are un om care lucreaza ca casier intr-o benzinarie? Si ce trebuie sa faca mai exact?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

CA_CAsier in benzinărie faci ce zice fișa postului. Mai speli și buda din când în când dar detaliile sunt la angajator. Intreabă

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

12 ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca și casier, într-o benzinărie, faci cam de toate. De la curățenie, aranjat marfa în raft, pregătești la cuptor patiserie, ești cu ochii pe alții să nu fure, lucrezi și la casă. Multă muncă, bani putini.