| Moruz_Elena_1993 a întrebat:

Ce ruta /autocar /autobuz este de la Chisinau la Pitesti Romania?
si la ce pret? va rog urgent!

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salutari
Direct probabil ca nu, din Bucuresti ai si tren si microbuze des spre pitesti.
La fel, Iasi-Bucuresti ai legaturi cate vrei, daca nu reusesti direct chisinau-Bucuresti.
www.infofer.ro pentru mersul trenurilor in Romania. la Bucuresti selectezi bcuuresti nord.
Mult succes

| andreirapid a răspuns:

Iti sugerez sa mergi cu trenul! Bucuresti - Chisinau 19.40 08.52 13.12 CFM SV, VC, CB Zilnic.
Basarabia e Romania!