| Malanciuc_Claudiu_1968 a întrebat:

Ce sa înțeleg prin preț brut?

2 răspunsuri:
| Diance a răspuns:

Fara taxe si impozite

| Fonky a răspuns:

Sa fii hater, nu inseamna neaparat sa spui lucruri rele despre un anume lucru, ci sa fii hater, in America, in ultimul secol a devenit modul prin care lumea a putut schimba in bine persoane, gandiri, companii, etc totul cu doar propria lor gandire.
Am creat aceasta pagina cu scopul ca de-a lungul timpului sa reusit sa strangem o multime considerabila de persoane, care sa isi spuna parerea sincera despre anumitele subiecte care v-or fii puse in tema!
Alatura-te noii companii. Noi putem schimba lumea!
https://www.facebook.com/fiihater/