| ViolaTM a întrebat:

Ce salariu are o persoană care are cursul de cofetar-patiser?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu conteaza daca are curs sau nu, trebuie doar sa se priceapa. De multe ori se cere experienta nu curs. Iar salariul e in jur de 2000 lei.

| Raducons a răspuns:

Este mic salariul nu cred ca depaseste 1500 brut, depinde mult de zona, firma la care lucrezi, in TM de EX se poate sa fie 2000.
Pentru o fata este o meserie frumoasa, fain ar fi un curs de asistenta medicala.

| Ionut58282856 a răspuns:

Depinde, intre 8-12 chiar mai mult dar c-am pe acolo milioane

| Rs_Mirela_1999 a răspuns:

2000 de lei net